Facebook stránky

Stránky na Facebooku jsou velice užitečný obchodní nástroj, bez něhož se v dnešní době žádný obchodník neobejde.
Oproti osobnímu uživatelskému profilu nabízí stránky spoustu možností, jak se zviditelnit a také pracovat s přehledy, reklamami a dokonce katalogem produktů.

Nejste-li zdatní v práci s počítačem, nemáte na propagaci na sociálních sítích čas nebo náladu, ozvěte se a můžu Vám pomoci.
Buďte však připraveni, že ke hodnotnému obsahu jsou potřeba kvalitní fotografie a také nějaká grafická práce, kterou jsem schopná Vám také poskytnout.

Předem se dohodneme na tom, co je potřeba a na přibližném rozsahu hodin.

Cena práce 300 Kč/hod.

A tady něco o tom, jak jsem se k vytváření FB stránek postupně dostala…

První Facebook stránka, kterou jsem vytvořila, byla ta moje Petarta…
Držela jsem se pravidla, že důležité je začít, i když přesně nevíte jak. Postupně jsem se seznamovala s dalšími a dalšími možnostmi a psychologií marketingu na sociálních sítích.

Brzy jsem vytvořila stránku kamarádce pro její kosmetický salon Falco a další ať k založení či editaci pomalu přibývají.

K této činnosti je nutná dávka kreativity a aktivity, navíc člověk se musí vcítit do majitele podnikání a být s ním v častém kontaktu. Bez znalosti zákazníků klienta se zde neobejdete.

Asi největším klientem je v současné době firma s přírodními bylinnými nápoji Zenonade.

V roce 2017 přibyla stránka Masáže Mandala, kterou jsme tvořily společně s masérkou Zuzkou Pavlíkovou.

Stále mě někdo oslovuje se založením stránek, o které se pak, když mu ukážu, jak na to, už stará sám. V současnosti jich je už několik desítek. Někdy pomůžu graficky s profilovým obrázkem, také  prvním příspěvkem a dodám několik rad pro začátek. Někdy mě klienti ještě občas kontaktují později s doplňujícími otázkami, které spolu vždy v krátkém čase a často on-line vyřešíme.
V marketingu na sociálních sítích se stále vzdělávám. Každopádně pracuji spíše pro malé klienty – místní firmy, obchůdky, salony, pohostinství, organizace či jednotlivce.