ABECEDOU za přírodou

Krásná knížka o přírodě už brzy bude k mání!

Několik měsíců intenzivní spolupráce s autorkou Stanislavou Šejblovou a grafičkou Michaelou Slezákovou vrcholí. Náš společný výtvor – krásná kniha plná básniček, vyprávění, tvoření a obrázků je již v tiskárně a během několika dní bude vytištěna.
Měla jsem to štěstí, že mě moje kamarádka Stáňa před dlouhým časem oslovila s myšlenkou na knihu o lese a přírodě pro děti. Mně připadly na starost obrázky. Nápady jsme přímo sršely, jenže vždycky jsme od rozjeté práce utekly k dalším urgentnějším „projektům“. Ať to byla nová práce, cestování nebo pak dokonce naše děti, vždycky jsme se na čas k tvoření knížky vrátily, ale dokončit se nám jí nedařilo.
Přálo nám štěstí, když Stáňa přibrala ke spolupráci zkušenou grafičku Míšu. Její znalosti, nápady a praxe nám pomohly začít pracovat nově a uvést nápady do reality. Jelikož jsme si hned sedly, brzy se spontánně vytvořil systém práce a v rychlém tempu jsme postupovaly kupředu. Jedna druhé a třetí jsme vzájemně radily, pomáhaly si, hecovaly se a kniha začínala dostávat reálné obrysy.
Léto a hlavně září 2019 jsme měly převážně pracovní. Skloubit práci na knize s rodinou a další prací nebylo jednoduché a mnohdy nezbyl čas na odpočinek. Začátkem října jsme podaly každá nadlidský výkon, když finišovaly poslední úpravy. Vyhrály jsme si s každým detailem, prošly každé slovíčko.
Věříme, že se Vám naše společné dílo bude líbit.

Objednat knížku můžete zde.

Krásná kniha plná básniček, vyprávění, tvoření a obrázků pro celou rodinu.

Aktuální informace kolem knihy se můžete dále dozvědět na Facebooku a Instagramu.
Spolupráce našeho tvůrčího tria bude dále pokračovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *