vizitky

Jak všichni víme, vizitka je velmi důležitým komunikačním nástrojem, hlavně při osobním kontaktu s lidmi, kterým potřebujete sdělit základní údaje o Vás či Vaší činnosti tak, aby si je pamatovali nebo mohli kdykoli připomenout.

S klientem vždy vycházíme z jeho designu loga (které nutně nemusí být mojí prací, v tom případě musí dodat v použitelné verzi) a z celkového ladění jeho činnosti. Podle jeho pokynů vytvořím první návrhy a pak vybereme ten nejlepší, který případně doupravíme. Vše je možné řešit po telefonu, mailu či přes messenger, není tedy nutné hledat si čas na osobní setkání. (I když se s Vámi samozřejmě ráda sejdu. 🙂 )

Cena tého služby se pohybuje podle náročnosti cca od 500 Kč. Klient ode mě obdrží vizitku elektronicky v různých formátech, které bude potřebovat a je možné domluvit se i na černobílé verzi pro účely domácí černobílé tiskárny.

Pro klienty, kteří nemají možnost, jsem schopná zajistit i tisk vizitek. Cena se pak odvíjí od ceníku dodavatele v závislosti na barevnosti a počtu vizitek. Podle mé zkušenosti tisk vychází v průměru 3-4 Kč/ks včetně DPH. Minimální množství je 60 ks.

Ukázka mé současné vizitky v grafické verzi.

jedna z verzí vizitek pro kosmetický salon
jednoduché vyjádření činnosti