Focení

Když vezmete poprvé do ruky foťák, už navždy vidíte svět jinak. Sledujete světla a stíny a krásu všude kolem si více uvědomujete, více ji prožíváte. Já miluji kapky vody po dešti, když do nich zasvítí slunce.

Během roku a půl jsem nasbírala řadu zkušeností s focením i úpravou fotek. Nechala jsem si poradit i od zkušených fotografů a také nepřetržitě sleduji jejich práce, abych se poučila.
Dokonce jsem poprvé fotila svatbu a i přes složité podmínky počasí – bylo hodně horko a ostré slunce – se vše podařilo.

Červnová svatba – více

Záleží na klientovi, jestli chce výsledek nechat přirozený, či fotky výrazně upravit a stylizovat – ladit do barvy, rozmazat okolí, zvýraznit některé části, preexponovat apod.
Zatím se specializuji na focení venku, ale brzy plánuji vytvořit ateliér.
Fotím děti i dospělé, domácí mazlíčky, skupiny, oslavy, svatby a vzhledem ke své další činnosti s propagací Zenonade drinků na FB a Instagramu často fotím i produktové foto – ukázka – kliknětě zde.

Děti je někdy těžké zachytit, protože jsou všude a neposedí. O to je pak z povedené fotky větší radost…

Základní cena focení – 600 Kč / 12 fotek ve formátu JPG (po domluvě je možné dodat i v jiném formátu) – cca 1 hod focení + úpravy.
Větší akce jako svatby a oslavy záleží na rozsahu práce – rámcově:  4 hod focení – 150 fotek – 3000 Kč. 
Pro produktové foto je možné domluvit i další grafické úpravy – vložit reklamní text, logo aj.
K ceně je potřeba připočíst případné cestovné (5 Kč / km), pokud nepřijedete sami, ale máte vybranou nějakou lokalitu u Vás či jinde.

 

 

 

 

foto-7
Bikros