Fotoobraz Les

Další dobře odvedená práce od Saal Digital!
Fotoobraz jsem  vytvářela poprvé a ukázalo se, že nejtěžší bude vybrat tu správnou fotku, která by se na obrazu nejvíce vyjímala.
Vybrala jsem cca 30 fotek, které přicházely v úvahu a doma jsme se radili. Jasno bylo v jednom – na fotce bude příroda bez lidí.
Když se výběr zúžil asi na dva favority, otevřela jsem program od Saal Digital a vložila první foto.  Ukázalo se, že v tu chvíli když obrázek vidíte ve vybraném formátu, nějak lépe si dovedete představit finální produkt. Bohužel v tu ránu šli naši dosavadní favoriti stranou a vybíralo se znovu.
Nakonec to vyhrál Les. Jakmile se objevil v rámečku v programu, ihned jsem věděla, že tato fotka je ta pravá. Uklidňuje a to byl přesně účel, který jsem chtěla, aby obraz plnil. I v zimě Vám do interiéru pustí trochu zeleně a teď když už ho máme doma, mohla bych na něj koukat pořád.
Od chvíle, kdy jsem odeslala objednávku jsem se těšila, jak bude obraz vypadat. Přišel velmi brzy a byl tak dokonale zabalený, že jsem se k němu nemohla skoro dostat. 🙂 Také proto přišel úplně v pořádku.
Vybrala jsem matný povrch, který se moc neleskne a ostrost obrázku je dokonalá. Obraz je celkem lehký a při tom odolný proti poškození – přesouvali jsme ho několikrát z místa na místo, než jsme mu našli ideální prostor k zavěšení.
S obrazem přišlo jednoduché přilepovací zavěšení (2 ks), které se dá použít podle potřeby a velikosti obrazu. K tomu dva silikonové polštářky, aby se obraz na zdi nepoškrabal a kolmo k zemi. Prostě dokonalý servis!
Kdo si často chcete připomínat své důležité okamžiky, nebo prostě dostat do interiéru pocit, který je ve fotce zachycen, neváhejte a využijte Saal Digital. Můžu jen doporučit!

Jinak fotka vznikla v lesíku na výletě nedaleko hradu Rabí – někdy se stačí otočit zády a najdete poklad tam, kde byste ho jinak neviděli…

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *