Fotosešit

Již delší dobu jsem uvažovala o vyvolání svých fotografií. Počítač a sociální sítě se sice plní oblíbenými fotkami, ale držet fotky v ruce to je něco jiného. Navíc kvalita zobrazení na různých virtuálních místech není zrovna top.
Klasické vyvolávání fotek někde v drogerii či obchoďáku mě zrovna nenadchlo. Cena je sice nízká, jenže když se Vám pak do ruky dostane překontrastovaný paskvil, jsou to vyhozené peníze.Nedávno jsem na Instagramu narazila na firmu @saal.digital.cz a zalíbila se mi možnost, vytvořit si fotosešit. Do té doby jsem znala spíše fotoknihy a pevnými deskami a fotosešit je skladnější a také levnější, takže si můžete dát vytisknout více fotek. 🙂 Nabízejí ale spoustu dalších možností – viz jejich stránky zde.
Stáhnete si program, kde si v klidu postupně tvoříte své produkty a po odeslání objednávky z programu rovnou zaplatíte. Pak už se jen těšíte až Váš výtvor dorazí.
Program je celkem prostý a zvládne ho obsloužit i středně pokročilý uživatel. V nabídce jsou různé druhy rámečků a dalších možností, takže si fakt vyhrajete. Jen je potřeba si opravdu dát pozor na okraje. Vytisknou Vám to, co jste si zadali, takže pokud se někde netrefíte, budete mít třeba někde zbytečný bílý kraj a tak. Na vše Vás ale program upozorní takže se není čeho bát.
Můj fotosešit dorazil za 6 dní – vytvořila jsem ho v pátek, takže jsem si čekání o víkend prodloužila. Na výsledek jsem si ale ráda počkala. Fotografie jsou opravdu ostré a pěkně vytisknuté. Přední a zadní strana jsou chráněny matně průsvitnou slídou.
Jsem ráda, že jsem využila této možnosti a můžu Saal.digital.cz jen doporučit.

Pokud nejste zdatní v práci s programem, či nechcete s tvořením fotoproduktů ztrácet čas (mně 42 stran zabralo asi 2 hodiny), můžete se na mě obrátit a já ho vytvořím z Vašich fotografií za Vás.
Zařadím možnost vytvoření fotoproduktů do svých služeb k focení. Cena se bude odvíjet od ceníku Saal.digitel.cz a náročnosti produktu na práci (počet stran, úpravy atd.).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *